Козівська районна рада

рада інформує

                                                                                                                                                                        Проект

 

Козівська районна рада

Тернопільської області

Сьоме скликання

П»ята сесія

 

РІШЕННЯ

 

від ___________ 2016 р.№

 

Про хід виконання рішення районної

ради від 20.08.2011 року № 95 «Про

районну програму розвитку фізичної

культури і спорту в сільській

місцевості на 2012 – 2016 роки

 

 

 

Заслухавши інформацію відділу освіти та спорту райдержадміністрації про хід виконання рішення районної ради від 20.08.2011 року № 95 «Про районну програму розвитку фізичної культури і спорту в сільській місцевості на 2012 – 2016 роки» необхідно відмітити, що по основних розділах програма виконується.

За 2016 рік проводились змагання між загальноосвітніми школами І-ІІ ст. і І-ІІІ ст. в залік ХХ спортивних ігор школярів з таких видів спорту, як міні-футбол, футбол, волейбол, баскетбол, легка атлетика, настільний теніс, спортивний туризм, шахи та інших видів спорту.

Учні приймали участь в обласних змаганнях спортивних ігор школярів Тернопільщини у 2015-2016 навчальному році.

Протягом 2012 – 2016 років проводились організаційні заходи щодо покращення літнього оздоровлення учнівської молоді району, підготовки спортсменів ДЮСШ до обласних змагань та участь в юнацьких Всеукраїнських іграх.

Відділом освіти та спорту райдержадміністрації організовувалось спортивне свято на селищному стадіоні з таких видів спорту, як міні-футбол, легкоатлетичне двоборство і естафета.

12 червня 2016 року проводились районні змагання серед сільських спортсменів з дев»яти видів спорту. Переможці ігор брали участь в обласних змаганнях в селі Синьків Заліщицького району 26 червня 2016 року в залік ХХVI сільських спортивних ігор Тернопільщини.

Козівська районна федерація футболу спільно з районним ФСТ «Колос» проводять районний чемпіонат з футболу серед сільських колективів, в якому беруть участь 13 команд. Після півторарічної перерви відновив свою участь ФК «Козова» у Кубку та чемпіонаті області з футболу серед аматорів.

За кращу фізкультурно – спортивну роботу серед районів в другій групі Козівський район зайняв третє місцеі був нагороджений кубком та грамотою управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Не вирішеними залишаються питання добудови спортивних залів у Великоходачківській ЗОШ І-ІІІ ст., Кривенській ЗОШ І-ІІ ст., Купчинецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Виготовлено кошторисну документацію на ремонт спортзалу Козівської ДЮСШ, однак коштів на проведення капітального ремонту намає. Залишається проблемним питання футбольної команди Козови та подальшої її участі у другому колі чемпіонату області. Враховуючи вищенаведене, Козівська районна рада

 

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Інформацію відділу освіти та спорту райдержадміністрації про хід виконання рішення районної ради від 20.08.2011 року № 95 «Про районну програму розвитку фізичної культури і спорту в сільській місцевості на 2012 – 2016 роки» прийняти до відома.

 

2. Для більш дієвої реалізації на території району спортивних заходів рекомендувати відділу освіти та спорту райдержадміністрації розробити та подати на затвердження районній раді оновлену програму розвитку фізичної культури і спорту в сільській місцевості на наступні роки.

 

3. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань освіти, молоді, культурного, духовного відродження, соціального захисту та медичного обслуговування населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                                                                               П.Й.РЕПЕЛА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Д О В І Д К А

Відділу освіти та спорту Козівської райдержадміністрації про хід виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту у Козівському районі в сільській місцевості на період 2012-2016 роки»

 

ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА:

 

Відділ освіти та спорту Козівської райдержадміністрації за вісім місяців 2016 року працював над вирішенням завдань, передбачених Програмою розвитку фізичної культури і спорту у Козівському районі в сільській місцевосці, розробленої у відповідності постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2006 року № 1594 «Про затвердження Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки”, та відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 грудня 2006 року № 793 “ Про проект програми розвитку фізичної культури і спорту в Тернопільській області на 2010-2016 роки” і спрямована на його практичну реалізацію до Закону України „Про фізичну культуру і спорт.

На виконання даної програми зроблено наступне:

За вісім місяців 2016 року проводились змагання між загальноосвітніми школами І-ІІ ст. – 16 ЗОШ, І-ІІІ ст. -15 ЗОШ в залік ХХ спортивних ігор школярів Козівщини у 2015/2016 навчальному році з таких видів спорту: міні-футболу, футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, спортивного туризму, шахів, змагання з державного тестування і з козацького гарту і прийняли участь в обласних змаганнях в залік ХХ спортивних ігор школярів Тернопільщини у 2015/2016 навчальному році.

На високому організаційному рівні пройшов міжрайонний турнір з настільного тенісу, в одинадцятий раз організований відділом освіти та спорту райдержадміністрації серед юнаків і дівчат ЗОШ І-ІІ і І ІІІ ступенів в спортивному залі Козівської гімназії ім.В.Герети, присвячений пам’яті колишнього вчителя фізичної культури Романа Станіславовича Дзіка і в наступному році планується такий турнір проводити на обласному рівні.

 

СТАН ТА ПРАКТИЧНІ ЗАХОДИ ЩОДО ПОКРАЩЕННЯ

Проводились наради при заступнику голови райдержадміністрації:

- про фінансове забезпечення спортивно-масових заходів (січень).

- про організацію проведення літнього оздоровлення учнівської молоді району.

- про підготовку спортсменів ДЮСШ району до обласних змагань та участь в юнацьких Всеукраїнських іграх.

В районі проведено десять дитячих Всеукраінських турнірів з міні-футболу і футболу.

Відділом освіти та спорту райдержадміністрації організовано спортивне свято на селищному стадіоні Козови, присвячене героям України з таких видів спорту як міні-футболу, легкоатлетичного двоборства і естафет.

Відбулись районні змагання серед сільських спортсменів з дев’яти видів спорту: шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу, міні-футболу, футболу, армспорту, перетягування линви, серед спортивних сімей в залік ХХVІ сільських спортивних ігор Козівщини, і були проведені районні фінальні змагання 12 червня 2016 року на Козівському селищному стадіоні. Кращі збірні сільські команди району приймали участь в обласних змаганнях в с. Синьків, Заліщицького району 26 червня в залік ХХУІ сільських спортивних ігор Тернопільщини.

Успішно виступили сільські спортсмени на обласних іграх: призерами стали – перетягування линви – Вікторівська сільська рада – третє місце, легкоатлетичного кросу – збірна команда Козівського районного ФСТ «Колос» – третє місце, серед спортивних сімей – сім»я Метреньгів із Таурова – третє місце. В загально-командному заліку з вісьми видів спорту районне ФСТ «Колос» займає одинадцяте місце.

Козівська районна Федерація футболу спільно з районним ФСТ «Колос» проводять районний чемпіонат з футболу, кубок, супер-кубок і кубок осені серед сільських колективів, в якому приймали участь 13 сільських команд. Чемпіонами району з футболу стали футболісти села Купчинців, Кубок району з футболу завоювали футболісти села В.Ходачкова.Після півтарорічної перерви знову відновила свою участь ФК «Козова» у Кубку та чемпіонаті області з футболу серед аматорів у 2016 році.Завершилося перше коло змагань команда займає шосте місце серед десяти команд, відстаючи на два очки від третього місця. В загально-командному заліку Вікторівська сільська рада в ХХУІ районних сільських спортивних іграх вже в одинадцяте займає перше місце, село Вікторівка обласним фізкультурно-спортивним товариством «Колос» вп»яте нагороджено пам’ятним сувеніром як краще спортивне село в області. І вже за сім років розпочатого будівництва уніфікованого штучного міні-футбольного майданчика розміром 42х22 метри в селі Вікторівка завдяки директору СФГ «Вікторія-92» Пеляку Петру Івановичу відбулося відкриття на зелені свята 19 червня, присвячені двадцятим спортивним іграм села і Дню села на суму 1 млн.грн 00 копійок і стало подарунком для любителів футболу .

На початку жовтня колектив фізичної культури Вікторівської сільської ради, беручи участь вдруге на обласних змаганнях з міні-футболу, перетягування линви, армспорту, дартсу, в розбиранні і збиранні автомата Калашнікова і в стрільбі з пневматичної гвинтівки в м.Теребовлі вибороли перше призове загальнокомандне місце в залік огляду-конкурсу на краще спортивне село області серед сільського населення і в підсумку захищали честь області на Всеукраінських змаганнях в м. Непочаєво, Київської області з міні-футболу, армспорту, шашок, настільного тенісу і перетягування линви і вибороли дев»яте загальнокомандне місце серед 24 найкращих сіл України в залік огляду-конкурсу на краще спортивне село України. Найкращих результатів добились сільські спортсмени з настільного тенісу і стали чемпіонами України. Хочеться відмітити голову Вікторівської сільської ради Коропецьку Віру Ярославівну і його постійного мецената-піклувальника спорту на селі директора «Вікторії-92» села Вікторівки Пеляка Петра Івановича.

 

В червні місяці 2010 році Козівським районним управлінням юстиції зареєстровано Козівську районну федерацію футболу .

У 2010 році утворено і зареєстровано Козівським управлінням юстиції «Ветеран– 2010»

На кращу фізкультурно-спортивну організаційну роботу серед районів в другій групі районів Козівський район зайняв третє місце, за що був нагороджений кубком і грамотою управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. В огляді-конкурсі з розвитку футболу області Козівський район зайняв четверте місце.

В 2015-2016 року юні футболісти знизили свої показники з футболу серед учнів ЗОШ 1-111 ступенів, не попавши в фінал так як в минулому році були на третьому місці в залік ХХ спортивних ігор Тернопільщини. В загальнокомандному заліку школярі Козівщини на десятому місці. Успішно виступили і з волейболу – третє призове місце ( Ценівська ЗОШ вчитель фізкультури Попик Ігор Григорович), успішно виступили наші учні з легкої атлетики, які зайняли п»яте місце в області. Хочеться відмітити випускника Кальненської ЗОШ 1-111 ступенів Данькова Руслана , який став дворазовим чемпіоном області в бігу на 1500 і 3000 метрів, який є членом збірної області з легкої атлетики і захищав Тернопільщину на Всеукраїнських юнацьких спортивних іграх і виконав норматив майстра спорту України з легкої атлетики. Відмінно виступили наші школярі з гандболу ( дівчата і юнаки) , які відповідно завоювали бронзові медалі і принесли залікові очки в залік ХХ спортивних ігор школярів Тернопільщини (тренери-викладачі з гандболу Козівської ДЮСШ Мацишин Наталія Олексіївна і Личак Ольга Михайлівна).

Виступаючи в обласних змаганнях в трьох вікових групах з футболу на призи клубу «Шкіряний м»яч» одною віковою групою були у фіналі , де відповідно посіли третє призове місце ( вчителі фізкультури Таурівської ЗОШ І-ІІ ступенів Корбак Іван Іванович і В.Ходачківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кацан Роман Михайлович). В загально-командному заліку район зайняв третє призове місце в залік огляду-конкурсу з розвитку футболу в області.

Збірна команда державних службовців Козівської районної державної адміністрації приймала участь в обласній спартакіаді серед державних службовців в зональних змаганнях у Козові з міні-футболу і волейболу на центральному стадіоні і в фінальних змаганнях з міні-футболу, шахів, шашок і настільного тенісу в м.Тернополі і зайняли п»яте загальнокомандне місце.

Збірна команда Козівського району з легкоатлетичного кросу виступаючи у чемпіонаті Тернопільської області в м.Тернополі «Тернопільська Озер»яна» зайняли друге призове місце. Чемпіоном області на 9 км. по шосе став майстер спорту України із смт.Козлова Андрій Коцюбко.

Успішно виступила збірна чоловіча команда району у чемпіонаті Тернопільської області з гандболу серед чоловіків , яка стала чотириразовим чемпіоном області.

Проведено багато турнірів: січень місяць – міжобласний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті колишнього інструктора із спорту цукрового заводу Ігоря Михайлечко.

 • лютий – 26 районний чемпіонат з шахів до Дня Захисника вітчизни.

 • Березень – 26 районний чемпіонат з волейболу до Дня 8-го Березня.

 • Травень – турнір з міні-футболу, присвячений до Дня Перемоги.

 • Червень – районний турнір з волейболу, футболу, присвячений Дню молоді.

 • Липень - районний турнір міні-футболу. Присвячений Дню Визволення Козови від німецьких окупантів.

 • Серпень – міжобласний турнір з шахів в смт.Козові, присвячений 24 річниці Незалежності України за Кубок Незалежності та велике спортивне свято на мвському стадіоні Козови. Присвячене 24 річниці Незалежності України.

 • Вересень – фінал районного чемпіонату з футболу до Дня фізичної культури і спорту з нагородження кращих спортсменів, тренерів, вчителів, фахівців та ветеранів спорту.

 • Жовтень – районний турнір з футболу . присвячений Дню Покрови.

 • Листопад – районний турнір з настільного тенісу, присвячений Дню працівників сільського господарства і продовольства.

 • Грудень – міжобласний турнір з шахів, який став традиційним, присвячений 24 річниці „Проголошення Акту Незалежності України”.

Регулярно відбувається спартакіада фермерського господарства „Вікторія” з п’яти видів спорту: волейболу, армспорту, перетягування линви, міні-футболу, баскетболу, присвячена Дню села. В якій приймають участь різні вікові групи від наймолодших до ветеранів спорту.

Подібні спортивні свята , присвячені Дню села відбулись в Щепанові, Кальному, Ценові, Кривому, Козлові, Дибщі, Теофіпільці, Козівці, В.Ходачкові і т.д.

На сьогодні в районі всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи охоплено біля 4 тисяч чоловік.

Фізкультурні кадри складають в загальному 49 чоловік, заняття з фізичної культури відвідують 3480 учнів.

Для здійснення фізкультурно-оздоровчої роботи в районі функціонують: один стадіон з адмінбудинком, трибунами для глядачів на 3500 тисячі чоловік, з біговими доріжками, 32 футбольних поля, 37 спортмайданчиків, 3 із штучним газонним покриттям, 9 стрілецьких тирів, 15 спортивних залів, 18 майданчиків з тренажерним обладнанням, 12 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять.

Навчальний процес з фізичної культури забезпечують 39 вчителів. З них мають вищу освіту 30 чол., середню спеціальну 4 чол. Продовжують працювати ще 5 пенсіонерів, які викладають фізкультуру. У районному методичному кабінеті працює 1 штатний методист з фізичної культури з вищою фізкультурною освітою на 0,25 ставки.

Протягом року і в останній період в районі спостерігається плинність вчителів з фізичної культури ЗОШ та тренерів-викладачів в ДЮСШ, особливо серед молодих вчителів віком до 30 років.

В районні одна ДЮСШ, яка має в наявності 6 тренерів – викладачів з таких видів спорту: гандболу, футболу, настільного тенісу, волейболу.

Працює 5 штатних тренерів-викладачів і 1 по сумісництву, один директор, завуч, робітник і і дві прибиральниці. З них вищу освіту мають 5 чоловік, першу категорію 2 чол. і другу категорію 3 чол.

Є збірник України виходець з села Кального Козівського району, на даний час закінчив факультет фізичного виховання ТНПУ Руслан Даньків член збірної України з легкої атлетики – бронзовий призер чемпіонату України, якому необхідна допомога у наданні місячної степендії.

Підсумовуючи потрібно сказати, ствердити, що районна програма розвитку фізичної культури і спорту у Козівському районі на період 2010-2016 роки виконується, проводиться робота по вдосконаленню напрямків даної прогрвми.

Важлим є процес оновлення спортивної бази і спортінвентаря. Нам потрібно зберегти те, що маємо (зокрема, прекрасний міський стадіон) та примножити здобутки. Необхідним є придбання спортивної форми, спорядження для спортсменів.

Вже в цьому році планується відкриття двох майданчиків в селі Росохуватець і на Козівському селищному стадіоні.

У 2016 році коштів на спорт було виділено 661 тис. 300 грн. на розвиток фізичної культури і спорту. На утримання Козівської ДЮСШ – 451 тис.300 грн. На утримання районного фізкультурно-спортивного товариства „Колос” – 50 тис. 00 грн. І на проведення районних спортивних заходів – 130 тис. 00 грн. із районного бюджету.

В порівнянні з минулим роком показники фінансування спорту з місцевого бюджету збільшено, зокрема, фінансування спортивної школи Козови – 460 тис.грн. – 2015 рік, 451 тис. 300 грн. 00 коп. – 2016 рік , утримання районного фізкультурно-спортивного товариства „Колос” – 40 тис. 00 грн. – 2015 рік, 50 тис. грн. (ФСТ «Колос») – 2016 рік. На проведення районних спортивних заходів – 20 тис. 00 грн. – 2015 рік, 30 тис. 00грн. – 2016 рік. , утримання ФК «Козова» 00 тис.00 грн. – 2015 рік, 100 тис. 00 грн. – 2016 рік., В загальному в порівнянні з минулим роком фінансування збільшилось 140 тис.грн.00 коп.

За вісім місяців 2016 рік відділом освіти та спорту райдержадміністрації на проведення спортивних заходів згідно кошторису витрат використано 110 тис.грн.00 коп. До кінця року на проведення спортивних заходів залишилось 20 тис.грн.00 коп.

 

 

 

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ:

 • не добудовуються давно розпочаті школи із спортивними залами в В.Ходачківській ЗОШ І-ІІІ ст., Кривенській ЗОШ І-ІІ ст., Купчинецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

 • Необхідно коштів на капітальний ремонт спортивного залу Козівської ДЮСШ, (виготовлено кошторисну документацію на ремонт на загальну суму 94 тис.грн.)

 • Реконструкія газону футбольного поля Козівського селищного стадіону.

 • Не вистачає коштів в місцевому бюджеті на розвиток футболу в районі, зокрема утримання футбольної команди Козови та її подальшої участі у другому колі чемпіонату області з футболу.

 • Зведена робота на селі, не має жодного інструктора із спорту.Головний спеціаліст відділу освіти

та спорту райдержадміністрації                                                                                                   М.Я.Бакалець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Д О В І Д К А 2

Відділу з питань фізичної культури та спорту Козівської райдержадміністрації про хід виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту у Козівському районі в сільській місцевості на період 2010-2016 роки»

 

ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА:

 

Відділ з питань фізичної культури та спорту Козівської райдержадміністрації за три місяці 2016 року працював над вирішенням завдань, передбачених Програмою розвитку фізичної культури і спорту у Козівському районі в сільській місцевосці, розробленої у відповідності постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2006 року № 1594 «Про затвердження Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки”, та відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 грудня 2006 року № 793 “ Про проект програми розвитку фізичної культури і спорту в Тернопільській області на 2010-2016 роки” і спрямована на його практичну реалізацію до Закону України „Про фізичну культуру і спорт.

На виконання даної програми зроблено наступне:

За три місяці 2016 року проводились змагання між загальноосвітніми школами І-ІІ ст.. – 16 ЗОШ, І-ІІІ ст.. -15 ЗОШ в залік ХХ спортивних ігор школярів Козівщини з таких видів спорту: міні-футболу, футболу, волейболу, легкої атлетики, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, спортивного туризму, шахів, змагання з державного тестування і з козацького гарту і прийняли участь в обласних змаганнях в залік ХХ спортивних ігор школярів Тернопільщини.

На високому організаційному рівні пройшов міжрайонний турнір з настільного тенісу, в одинадцятий раз організований відділами освіти, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації серед юнаків і дівчат ЗОШ І-ІІ і І ІІІ ступенів в спортивному залі Козівської ДЮСШ, присвячений пам’яті колишнього вчителя фізичної культури Романа Станіславовича Дзіка і в наступному році планується такий турнір проводити на Всеукраїнському рівні.

 

СТАН ТА ПРАКТИЧНІ ЗАХОДИ ЩОДО ПОКРАЩЕННЯ

Проводились наради при заступнику голови райдержадміністрації:

- про фінансове забезпечення спортивно-масових заходів (січень).

- про організацію проведення літнього оздоровлення учнівської молоді району.

- про підготовку спортсменів ДЮСШ району до обласних змагань та участь в юнацьких Всеукраїнських іграх.

В районі проведено десять дитячих Всеукраінських турнірів з міні-футболу і футболу.

Відбулись районні змагання серед сільських спортсменів з шести видів спорту: шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу(жінки), волейболу(чоловіки) і міні-футболу в залік ХХVІ сільських спортивних ігор Козівщини. Кращі збірні сільські команди району приймали участь в обласних змаганнях з шахів, шашок, настільного тенісу, міні-футболу, волейболу(жінки) і волейболу(чоловіки) в залік ХХУІ сільських спортивних ігор Тернопільщини.

В загально-командному заліку шести видів спорту районне ФСТ «Колос» займає десяте місце. Виступаючи в обласних змаганнях в трьох вікових групах з футболу на призи клубу «Шкір»яний м»яч» віковою групою 2005 р.н. були у фіналі , де відповідно посіли третє призове місце ( вчителі фізкультури Таурівської ЗОШ І-ІІ ст. Корбак І.І і В.Ходачківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кацан Р.М.), віковою групою 2004 р.н. п»яте місце ( вчитель фізкультури Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Пуківський В.З.), віковою групою 2003 р.н. вийшли у фінал ( вчитель фізкультури Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Когут Т.Б. і тренер-викладач з футболу Козівської ДЮСШ Радь В.М.)

Проведено міжобласний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті колишнього інструктора із спорту цукрового заводу Ігоря Михайлечко.

 • лютий – 26 районний чемпіонат з шахів .

 • березень – 26 районний чемпіонат з волейболу.

На сьогодні в районі всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи охоплено біля 4 тисяч чоловік.

Фізкультурні кадри складають в загальному 52 чоловіки, заняття з фізичної культури відвідують 4488 учнів.

Для здійснення фізкультурно-оздоровчої роботи в районі функціонують: один стадіон з адмінбудинком, трибунами для глядачів на 3500 тисячі чоловік, з біговими доріжками, 32 футбольних поля, 37 спортмайданчиків, 2 із штучним газонним покриттям, 9 стрілецьких тирів, 15 спортивних залів, 18 майданчиків з тренажерним обладнанням, 12 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять.

Навчальний процес з фізичної культури забезпечують 39 вчителів. З них мають вищу освіту 23 чол., середню спеціальну 6 чол. Продовжують працювати ще 5 пенсіонерів, які викладають фізкультуру. У районному методичному кабінеті працює 1 штатний методист з фізичної культури з вищою фізкультурною освітою на 0,25 ставки.

Протягом року і в останній період в районі спостерігається плинність вчителів з фізичної культури ЗОШ та тренерів-викладачів в ДЮСШ, особливо серед молодих вчителів віком до 30 років.

В районні одна ДЮСШ, яка має в наявності 6 тренерів – викладачів з таких видів спорту: гандболу, футболу, настільного тенісу, волейболу.

Працює 5 штатних тренерів-викладачів і 1 по сумісництву, один директор, завуч, робітник і і дві прибиральниці. З них вищу освіту мають 5 чоловік, першу категорію 2 чол. і другу категорію 2 чол.

Є збірник України виходець з села Кального Козівського району, на даний час закінчив факультет фізичного виховання ТНПУ Руслан Даньків член збірної України з легкої атлетики– виконав норматив майстра спорту України з легкої атлетики, якому необхідна допомога у наданні степендії.

Підсумовуючи потрібно сказати, ствердити, що районна програма розвитку фізичної культури і спорту у Козівському районі на період 2010-2016 роки виконується, проводиться робота по вдосконаленню напрямків даної прогрвми.

Важлим є процес оновлення спортивної бази і спортінвентаря. Нам потрібно зберегти те, що маємо (зокрема, прекрасний міський стадіон) та примножити здобутки. Необхідним є придбання спортивної форми, спорядження для спортсменів.

Вже в червні 2016 року планується відкрити уніфікований міні-футбольний майданчик в селі Вікторівка Козівського району.

У 2016 році коштів на спорт виділено 661 тис. 300 грн. на розвиток фізичної культури і спорту. На утримання Козівської ДЮСШ – 451 тис.300 грн. На утримання районного фізкультурно-спортивного товариства „Колос” – 50 тис. 00 грн. І на проведення районних спортивних заходів – 30 тис. 00 грн., відділу з питань ФК та спорту 130 тис. 00 грн. із районного бюджету.

 

 

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ:

 • не добудовуються давно розпочаті школи із спортивними залами в В.Ходачківській ЗОШ І-ІІІ ст., Кривенській ЗОШ І-ІІ ст., Купчинецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

 • Необхідно коштів на капітальний ремонт спортивного залу Козівської ДЮСШ, (виготовлено кошторисну документацію на ремонт на загальну суму 92 тис.грн.)

 • Реконструкія газону футбольного поля Козівського селищного стадіону.

 • Не вистачає коштів в місцевому бюджеті на розвиток футболу в районі, зокрема утримання футбольної команди Козови.

 • Зведена робота на селі, не має жодного інструктора із спорту.Начальник відділу з питань фізичної культури

та спорту райдержадміністрації                                                                                                            М.Я.Бакалець.