Козівська районна рада

рада інформує

 

 

ПРОЕКТ

 
  Описание: Описание: Описание: ТРИЗУБ

 

Козівська районна рада

Тернопільської області

Сьоме скликання

Дев’ятнадцята сесія

 

РІШЕННЯ

 

 

від 08 червня 2018 року №

 

Про створення  комунальної  установи

«Козівський районний інклюзивно-

ресурсний центр»

 

Відповідно до пунктів 4,5 ст. 20 розділу ІІ Закону України «Про освіту», керуючись  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань освіти, молоді, культурного, духовного відродження, соціального захисту та медичного обслуговування населення Козівська  районна рада:

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Створити комунальну установу «Козівський районний інклюзивно-ресурсний центр» Козівської районної ради (скорочене найменування – КУ «КРІРЦ» КРР).

 

2. Затвердити Статут комунальної установи «Козівський районний інклюзивно-ресурсний центр» Козівської районної ради.

                                                                                                             

3. Визначити уповноваженим органом управління комунальної установи «Козівський районний інклюзивно-ресурсний центр» Козівської районної ради відділ освіти та спорту Козівської районної державної адміністрації.

 

4. Відділу освіти та спорту Козівської районної державної адміністрації:

 

4.1. Призначити, до проведення конкурсу, тимчасово виконувача обов’язків директора центру та доручити йому зійснити державну реєстрацію комунальної установи «Козівський районний інклюзивно-ресурсний центр» Козівської районної ради відповідно до чинного законодавства України.

4.2. Вчинити дії щодо включення до мережі розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевого бюджетів комунальну установу «Козівський районний інклюзивно-ресурсний центр» Козівської районної ради та забезпечити бухгалтерський облік фінансово-господарської діяльності, складення звітності централізованою бухгалтерією відділу освіти та спорту Козівської районної державної адміністрації відповідно до чинного законодавства України.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення  доручити  постійній комісії 

 районної ради з питань   освіти, молоді, культурного, духовного відродження, соціального захисту та медичного обслуговування населення.

 

     

      Голова районної ради                                                         П.Й.РЕПЕЛА