Козівська районна рада

Козівський районний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 інформує:

Переглядів: 996

Станом на 5 квітня 2020 року в Козівському районі підтверджено 14 випадків на коронавірус.

В Козівській лікарні 2 хворих знаходяться в реанімації, яким підключено апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ), інші  2 перебувають в інфекційному відділені, решту 5 осіб, по яких встановлено позитивний результат на коронавірус і мають легкий ступень зараженості, не потребують госпіталізації  - перебувають на самоізоляції під дистанційним наглядом сімейних лікарів та контролем поліції.

Вчора, 4 квітня 2020 року Козівська лікарня отримала від департаменту охорони здоров’я  Тернопільської ОДА  один апарат ШВЛ, який того ж дня було встановлено і підключено до хворого.

Того ж дня  4 квітня 2020 року відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Козівській РДА на якому було розглянуто питання  про вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки та здоров’я громадян й запобігання поширенню  на території Козівського району коронавірусної хвороби COVID -19.

По даному питанню було прийнято такі протокольні рішення:

-На виконання пункту 2 рішення  регіональної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації (протокол №13 від 03 квітня 2020 року) та з метою вжиття необхідних додаткових  заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки іздоров’я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) з урахуванням статей 29, ЗО, 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб” і постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширення на території України коронавірусуCOVID-19” рекомендувати органам місцевого самоврядування Козівського району запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. суботи до 6 год. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 13 год.00 хв. 4 квітня 2020 року).

-. Органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та господарювання забезпечити неухильне виконання вимог визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 року №255) відповідно до вимог Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

- Інформувати населення про визначення меж на території карантину, а також впровадження профілактичних протиепідемічних та інших заходів.

 

Керівництво Козівського районного штабу: Скобляк І.Р., Маркевич Б.Г., Репела П.Й.« повернутися до списку новин