Козівська районна рада

Козівський районний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характерупов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 інформує

Переглядів: 204

Козівський районний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характерупов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 інформує:

У зв’язку з тим, що в районі, в соціальних мережах розповсюджується багато недостовірної інформації, що спричиняє підвищенню соціальної напруги, штаб вважає за потрібне регулярно інформувати жителів району про епідемілогічну ситуацію та кроки, які здійснюються для боротьби з вірусом. Отже, станом на 4 квітня 2020 року в Козівському районі підтверджено 8 випадків на коронавірус, двоє хворих знаходяться в Козівській лікарні, п’ять - в Тернопільських лікарнях, один випадок летальний. На обстеження в Тернопільський лабораторний центр направлено біологічні зразки по лінії первинної медицини 9 чоловік, по вторинній медицині – 5 чоловік. Результати будуть найближчим часом.

Для забезпечення роботи медпрацівників та проведення профілактичних заходів з місцевих бюджетів виділено 500 000 грн. Аграрії, приватні підприємці, фізичні особи  на спецрахунокКозівськоїлікарні перерахували 560 000 грн. На спецрахунку первинної медицини  54 500 грн. ( з яких 50 000  грн. надало СФГ «Вікторія 92»).

Активну волонтерську діяльність проводить ГО «Козівський Дзвін» (о. Василь Баглей, Добалюк С.), на благодійний рахунок яких надійшло 108 855  грн.

Козівська селищна рада виділила 170 000  грн. для КП «КозоваКомунсервіс» для придбання захисних костюмів, рукавиць та масок.

Також з резервного фонду районної державної адміністрації виділено кошти та закуплено 1000 літрів пального, які  направлено на первинну та вторинну медицину, поліції, пожежникам. Кошти місцевого бюджету, аграріїв, приватних підприємців, фізичних осіб, волонтерів суворо використовуються за цільовим призначенням, що дало змогу на даний час забезпечити потребу  в засобах захисту, медикаментів, дезинфікуючих розчинів лікарню, первинку та екстрену медицину, рятувальників, поліцію, санепідемстанцію.

Посильну матеріальну допомогу надає Тернопільська обласна державна адміністрація та Тернопільська обласна рада.

3 квітня 2020 року уКозівську лікарню з робочим візитом відвідали головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш, начальник департаменту  охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук. Під час робочої зустрічі з керівництвом району та керівництвом первинної та вторинної медицини  району було розглянуто питання реалізації практичних кроків для забезпечення всім необхідним  лікувальних заходів району.

Рятувальниками району та працівниками санепідемстанції проводяться дезинфікаційні заходи.

Сьогодні, 4 квітня 2020 року, за кошти ГО « Козівський Дзвін» (о. Василь Баглей, Добалюк С.) закуплено три мотооприскувачі«Фореста», які будуть застосовані для дезинфекції  доріг, тротуарів, під’їздів,  установ і організацій та при потребі індивідуальних господарств.

4 квітня 2020 року було поховано першу людину, яка померла від коронавірусу. Керівництвом штабу  докладено максимум зусиль для допомоги рідним в організації похованя.

Висловлюємо щиру вдячність приватному підприємцю  Садовому Т., працівникам екстреної медичної допомоги (Балагутрак Б.)

У цей надзвичайно важкий час для нашого району, України та світу просимо дотримуватися карантину, бути людяними, виваженими, толерантними. Висловлюємо щиру подяку всім агропідприємствам, приватним підприємцям, жителям району та органам місцевого самоврядування за небайдужість та розуміння цієї ситуації.

         Керівництво Козівського районного штабу: Скобляк І.Р., Маркевич Б.Г., Репела П.Й.« повернутися до списку новин