Козівська районна рада

Козівський районний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 інформує:

Переглядів: 1629

Станом на 14 квітня 2020 року в Козівській лікарні знаходиться 3 людини хворих на коронавірус. Сьогодні 2 хворих, стан яких покращився було переведено з реанімаційного відділення в інфекційне.
Центром первинної медицини здійснено 2 виїзди мобільної бригади в села Кальне та Великий Ходачків. З числа контактних осіб, хворих на коронавірус було взято аналізи на обстеження 5 людей з села Великий Ходачків та 5 - з села Кальне. Також силами сімейних лікарів проведено 12 швидких тестів, результати яких негативні.
Благодійним фондом «Козівський дзвін» (о.В. Баглей, С. Добалюк) було надано 100 захисних костюмів для первинної медицини.
Санепідстанцією проведено дезинфекційні заходи в селі Кальне. На сьогоднішній день на спецрахунку Козівської лікарні від аграріїв, приватних підприємців, жителів району надійшло більше 600 000 гривень. Це дає змогу забезпечити лікувальний заклад всім необхідним на даний час.
Жителями сіл Золота Слобода, Теофіпілка, Криве, смт Козлів з ініціативи ГФ «Самооборона Козівщини» зібрано продукти для Козівської лікарні.
Керівництво Козівського районного штабу: Скобляк І.Р., Маркевич Б.Г., Репела П.Й.« повернутися до списку новин