Козівська районна рада
Козівський район, Тернопільська область

рада інформує

Переглядів: 192

      01 жовтня 2019 року в районній раді відбулося спільне  засідання конкурсних комісій з надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козівського району та  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майнаспільної власності територіальних громад сіл і селищ Козівського району.

                         Конкурсна комісія вирішила:

  •  дозволити відділу освіти та спорту  Козівської РДА укласти договір  оренди з ТзОВ “Зелена Енергія -2012” на  оренду  будівлі котельні Козівської ЗОШ I-III ступенів №2  площею 97,1 кв.м що знаходиться на балансі  відділу освіти та спорту Козівської РДА, за адресою вул. Вітошинського 14, смт. Козова, Козівського району, Тернопільської області для організації теплопостачання на альтернативних видах палива, терміном згідно чинного законодавства України, встановити початковий розмір орендної плати в сумі 4461,95 грн.
  •  дозволити відділу освіти та спорту  Козівської РДА укласти договір  оренди з ФОП   Ваврикович Н.Й.  на    оренду  частини приміщення 1-го поверху Козівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, площею 21,32 кв.м, та долі площ спільного користування 3,0 кв.м., що знаходиться на балансі  відділу освіти та спорту Козівської РДА, за адресою вул. Гвардійська 7, смт. Козова, Козівського району, Тернопільської області – для розміщення буфету.
  • доручити відділу освіти то спорту Козівської районної державої адміністрації укласти договір з Тернопільським обласним комунальним підприємством «Експерт» на проведення незалежної оцінки :           для відчуження будівлі Бишківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад I-II ступенів- дошкільний навчальний заклад по вул. Шевченка, 63, с.Бишки, Козівського району, Тернопільської області, що знаходиться на балансі відділу освіти та спорту Козівської РДА.

« повернутися до списку новин