Козівська районна рада

Козівський районний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 інформує:

Переглядів: 1118

7 квітня 2020 року відбулося друге засідання 26 сесії Козівської районної ради в дистанційному режимі з використанням аудіозв’язку. Розглядалися питання, які стосувалися підтримки медиків Козівщини. Депутати районної ради підтримали внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. Додатково виділено 2 мільйони 481 тисяча гривень для Козівської лікарні, в тому числі:
1) 1 мільйон 431 тисяча гривень -на виплату заборгованості по заробітній платі медикам за березень 2020 року;
2) 430 тисяч гривень - на виплату стимулюючих виплат медичним працівникам, які безпосередньо лікують і контактують з хворими на коронавірус ( в тому числі 230 тисяч гривень районний бюджет і 200 тисяч гривень Козівський селищний бюджет);
3) 120 тисяч гривень - на придбання інсуліну для хворих на цукровий діабет;
4) 500 тисяч гривень - для придбання апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ), в тому числі 175 тисяч гривень районний бюджет і 325 тисяч гривень кошти сільських та селищного бюджетів району.
За сприяння департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації доставлено 461 продуктовий набір для незахищених жителів району. Даний набір буде безкоштовно доставлений працівниками Козівського територіального центру соціальних допомог до кожного потребуючого підтримки.
Козівським районним штабом організовано безкоштовний доїзд працівників екстреної медичної допомоги до місця роботи до кінця місяця.
Епідеміологічна ситуація в районі залишається без змін.
Керівництво Козівського районного штабу: Скобляк І.Р., Маркевич Б.Г., Репела П.Й.« повернутися до списку новин