Козівська районна рада

Рада інформує

Переглядів: 1050

Козівський районний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 інформує:
Станом на 6 квітня 2020 року в Козівському районі на стаціонарному лікуванні перебуває троє хворих на коронавірус, з яких двоє в реанімаційному відділені на апараті ШВЛ. За період карантину всього було проведено 23 обстеження в м. Тернопіль, у 14 пацієнтів підтверджено коронавірус.
Сьогодні в Козівську лікарню з департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації доставлено ще один апарат ШВЛ, таким чином в нашому реанімаційному відділені лікарні є 3 апарати ШВЛ.
Для харчування медиків та хворих, які знаходяться на обсервації в лікарні, ПП «Агроінвест» (Пудлик Ю.Й.) як гуманітарну допомогу надано 80 кг свинини. Також закуплено крупи ( гречку, горох, перлову та пшеничну крупи) на суму 478 грн. в Агропродсервісі. ГФ «Самооборона Козівщини» зібрала і доставила в лікарню 20 мішків картоплі від громади села Криве.
За кошти кооперативу «Файна поляна» закуплено чотири колеса для автомобіля екстреної медичної допомоги в сумі 7 600 грн., які були доставлені з м. Тернополя волонтером Сергієм Добалюком і проведено шиномонтаж автомобіля приватним підприємцем Петром Чайківським.
Також приватним підприємцем Романом Павликом надано рукавиці та окуляри для пожежників.
Сьогодні відбулася позачергова сесія Козівської селищної ради в дистанційному режимі, на якій було прийнято рішення виділити міжбюджетний трансферт районному бюджету для стимулюючих виплат медикам, які безпосередньо контактують з хворими на коронавірус в сумі 200 000 грн.
В населених пунктах району органами місцевого самоврядування, працівниками санепідстанції та працівниками рятувальної служби проводиться часткова дезинфекція. Дезинфікуючий розчин в кількості 1 тонна надано району за сприяння голови Тернопільської облдержадміністрації Володимира Труша.
СФГ «Вікторія 92» на спецрахунок Козівської лікарні додатково перерахувало 50 тис. грн.
На території Козівської лікарні місцевими рятувальниками встановлено палатку, яку надала Тернопільська рятувальна служба для проведення скринінгового медичного прийому та сортування хворих на коронавірусну хворобу (COVID-19).
Керівництво Козівського районного штабу: Скобляк І.Р., Маркевич Б.Г., Репела П.Й.« повернутися до списку новин