Козівська районна рада
Козівський район, Тернопільська область

Рада інформує

Переглядів: 351

З 1 по 7 жовтня 2017 року заступник голови районної ради Солтис Р.В. в складі української делегації перебував у республіці Польща з навчальним візитом, організованим Фондом «Освіта для демократії» на замовлення Швейцарсько - українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Учасники поїздки побували в містах Варшава, Катовіце, Свентохловіце, Жори, Павловіце, Домрова Гурніца та Марні де мали ряд зустрічей з керівництвом та представниками органів місцевого самоврядування і громадськими активістами .

В рамках візиту учасники ознайомилися з системою та функціями органів місцевого самоврядування Польщі, зокрема Воєвудства, Повіту, Гміни, з роботою комунального транспорту, функціонування освітніх, культурних та соціальних закладів, діяльністю громадських організацій.

         Отриманий досвід роботи польських партнерів стане добрим підґрунтям для впровадження в нашому регіоні та і в Україні в цілому нових реформ в галузі місцевого самоврядування, роботи комунальних установ, ефективного використання місцевих та створення громадських бюджетів.

« повернутися до списку новин