Козівська районна рада
Козівський район, Тернопільська область

Оголошення

Переглядів: 463

           Відповідно до ст. ст. 7,9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна” та Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козівського району, затвердженого рішенням районної ради від 11.07.2011 року № 79, зі змінами та доповненнями, конкурсна комісія з надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козівського району оголошує конкурс на надання в оренду будівлі котельні Козівської ЗОШ I-III ступенів №2  площею 97,1 кв.м що знаходиться на балансі  відділу освіти та спорту Козівської РДА, за адресою вул. Вітошинського 14, смт. Козова, Козівського району, Тернопільської області.                                                                                                              

          Право на участь в конкурсі мають фізичні і юридичні особи, які зареєстровані на території Козівського району та які можуть, згідно із законодавством України,  бути орендарями.

Умови конкурсу:

                        1. Основною умовою конкурсу на надання в оренду будівлі котельні Козівської ЗОШ I-III ступенів №2  площею 97,1, що знаходиться на балансі  відділу освіти та спорту Козівської РДА, за адресою вул. Вітошинського 14, смт. Козова, Козівського району, Тернопільської області – є організація теплопостачання на альтернативних видах палива.

2. Початкова ставка з місячної плати за орендустановить 4244,61грн 

3. Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням.

4. Укладання договору оренди терміном 11 (одинадцять) місяців.    

  5. Кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу (заяв про оренду і пропозиції до договору оренди, що відповідають вимогам конкурсу) 18.10.2018 р. до 17.00 год. Дата, час і місце проведення конкурсу 22.10.2018 р. 10.00 год. в залі  засідань Козівської районної ради (4 поверх) смт. Козова, вул. Грушевського, 38.

     Бажаючі взяти участь у конкурсі до 18.10.2018 року подають в Козівську районну раду такі документи:

1.Заяву на участь у конкурсі.

2. Копію виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

3.Копії установчих документів (статут, положення, тощо).

4.Довідку з відповідних територіальних податкових органів про відсутність заборгованості по платежах до бюджету або довідку про стан розрахунків з бюджетом.

5.Зобов’язання(пропозиції) щодо виконання умов конкурсу.

6. Інші відомості про учасника конкурсу згідно з умовами конкурсу.

Документи приймаються за адресою: смт. Козова, вул. Грушевського,38, загальний відділ Козівської  районної ради (1 поверх). Телефони для довідок 2-11-88, 2-11-76.

 

 

« повернутися до списку новин