Козівська районна рада

рада інформує

                                                                                 ОГОЛОШЕННЯ !

    Відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козівського району оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності щодо майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козівського району, яке буде надано в оренду.

  1. Дата, час і місце проведення конкурсу 05.09.2018 р. 10.00 год. в залі засідань Козівської районної ради  смт.Козова, вул.Грушевського,38.

  2.Відомості про об’єкт оцінки:

2.1. котельня Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 нежитлової будівлі орієнтовною площею 120.8 кв.м, , що знаходиться на балансі відділу освіти та спорту Козівської РДА за адресоюКозівський район смтКозова, вул. Вітошинського14.          

3. Кінцевий термін подання документів - 03.09.2018 року до 17.00 год.

4.Перелікпідтверднихдокументів, якіподаються на розглядкомісії:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копіїкваліфікаційнихдокументівоцінювачів, якіпрацюють у штатному складі та яких буде залучено до проведенняоцінки і підписаннязвіту про оцінку майна;

- письмовізгодиоцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведенняробіт з оцінки майна та підписаннязвіту про оцінку майна, завіреніїхнімиособистимипідписами;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурснапропозиція претендентівподається у запечатаномуконверті і повинна міститипропозиціющодовартостівиконанняробіт.

5.Кваліфікаційнівимоги до учасників конкурсу (вимогищодо практичногодосвіду з оцінки майна, зокремаподібного майна):

-   відповідноїкваліфікаціїоцінювачівстосовнооцінкиоб’єктаоцінки, щомаєпідтверджуватисячиннимикваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстріоцінювачів, виданимивідповідно до чинного законодавстваУкраїни;

-   досвідусуб’єктаоціночноїдіяльності у проведенніоцінки майна, зокремаподібного майна;

-   перелікуоцінювачів, якібудутьзалучені до виконанняробіт з оцінки майна та підписаннязвітів про оцінку майна, та їхособистогодосвіду у проведенніоцінкиподібного майна;

-     письмовоїзгодиоцінювачів, якихдодатково буде залучено суб’єктомоціночноїдіяльності до виконанняробіт з оцінки майна.

6. Документи приймаються за адресою: смт Козова, вул. Грушевського, 38, загальний відділ Козівської  районної ради,  (1 поверх).

Телефони для довідок 2-11-88, 2-11-76

 « повернутися до списку оголошень