Козівська районна рада

Оголошення

           Відповідно до ст. ст. 7,9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна” та Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козівського району, затвердженого рішенням районної ради від 11.07.2011 року № 79, зі змінами та доповненнями, конкурсна комісія з надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козівського району оголошує конкурс на надання в оренду будівлі котельні Козівської ЗОШ I-III ступенів №2  площею 97,1 кв.м що знаходиться на балансі  відділу освіти та спорту Козівської РДА, за адресою вул. Вітошинського 14, смт. Козова, Козівського району, Тернопільської області.                                                                                                              

          Право на участь в конкурсі мають фізичні і юридичні особи, які зареєстровані на території Козівського району та які можуть, згідно із законодавством України,  бути орендарями.

Умови конкурсу:

                        1. Основною умовою конкурсу на надання в оренду будівлі котельні Козівської ЗОШ I-III ступенів №2  площею 97,1, що знаходиться на балансі  відділу освіти та спорту Козівської РДА, за адресою вул. Вітошинського 14, смт. Козова, Козівського району, Тернопільської області – є організація теплопостачання на альтернативних видах палива.

2. Початкова ставка з місячної плати за орендустановить 4244,61 грн .

  1. Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням.
  2. Укладання договору оренди терміном 11 (одинадцять) місяців.    

  5. Кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу (заяв про оренду і пропозиції до договору оренди, що відповідають вимогам конкурсу) 18.10.2018 р. до 17.00 год. Дата, час і місце проведення конкурсу 22.10.2018 р. 10.00 год. в залі  засідань Козівської районної ради (4 поверх) смт. Козова, вул. Грушевського, 38.

     Бажаючі взяти участь у конкурсі до 18.10.2018 року подають в Козівську районну раду такі документи:

1.Заяву на участь у конкурсі.

2. Копію виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

3.Копії установчих документів (статут, положення, тощо).

4.Довідку з відповідних територіальних податкових органів про відсутність заборгованості по платежах до бюджету або довідку про стан розрахунків з бюджетом.

5.Зобов’язання(пропозиції) щодо виконання умов конкурсу.

6. Інші відомості про учасника конкурсу згідно з умовами конкурсу.

Документи приймаються за адресою: смт. Козова, вул. Грушевського,38, загальний відділ Козівської  районної ради (1 поверх). Телефони для довідок 2-11-88, 2-11-76.

 

 « повернутися до списку оголошень