Козівська районна рада
Козівський район, Тернопільська область

Конкурси

Повідомлення

Відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козівського району оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності щодо майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козівського району, для  оголошення оренди.

  1. Дата, час і місце проведення конкурсу 07.04.2017 р. 10.00 год. в залі засідань Козівської районної ради  смт.Козова, вул. Грушевського, 38.

  2.Відомості про об’єкт оцінки:

2.1. Частина  приміщення Городищенського міжшкільного навчально-виробничого комбінату нежитлової будівлі орієнтовною площею 60.00 кв.м,, що знаходиться на балансі відділу освіти та спорту Козівської РДА за адресою Козівський район с.Городище для оголошення оренди.       

3. Кінцевий термін подання документів - 03.04.2017 року до 17.00 год.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт.

6. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу (вимоги щодо практичного досвіду з оцінки майна, зокрема подібного майна):

  • відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;
  • досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
  • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
  • письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

7. Документи приймаються за адресою: смт Козова, вул. Грушевського, 38, загальний відділ Козівської  районної ради,  (1 поверх).

     Телефони для довідок 2-11-88, 2-11-76

 

 

19 серпня  2016 року в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козівського району.

  Конкурсна комісія вирішила доручити Козівській ЦРКЛ укласти договір з Тернопільським обласним комунальним підприємством «Експерт» на проведення незалежної оцінки для продовження оренди частини  приміщення Козівської ЦРКЛ (головний корпус) площею 54.7 кв.м.( вартість послуг по експертній оцінці 1 140 грн.), що знаходиться на балансі Козівської ЦРКЛ за адресою смт. Козова, вул. Зелена, 19.